KOMPLEKSOWOŚĆ

Wiemy, jak szybkim tempem obecnie się żyje i jak ciężko znaleźć czas dla rodziny, na odpoczynek, czy realizację swoich pasji. Kiedy dochodzi do tego budowa własnego domu, zapominamy o Bożym świecie.
Chcąc zaoszczędzić Państwa czas, nerwy, a przede wszystkim pieniądze, proponujemy wykonać całą tę pracę za Was.

Pierwszym krokiem jest wykonanie projektu domu pasywnego zgodnie z Państwa gustem, dopasowanym do oczekiwań i potrzeb klienta. Przeprowadzamy wszystkie czynności formalno-prawne w celu uzyskania pozwolenia na budowę, a następnie przygotujemy wniosek kredytowy do banku w celu uzyskania dopłaty z NFOŚiGW.
Budowę domu realizujemy przy udziale profesjonalnej kadry technicznej, która zapewnia najwyższą jakość i standard wykonywanych robót.

Kierownik budowy kompletuje całą dokumentację odbiorową, na którą składającą się m.in. wyniki przeprowadzonej próby szczelności, dokumentacja fotograficzna wszystkich etapów budowy, świadectwo charakterystyki energetycznej budynku oraz protokoły z regulacji instalacji wentylacyjnej i grzewczej. Komplet dokumentacji przekazujemy do banku celem uzyskania dopłaty po pozytywnej weryfikacji procesu budowlanego.